Aukcja charytatywna podczas XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników w Opolu

Dodano: Kategorie: ,

Z nami XXIX Ogólnopolska Spartakiada Prawników w Opolu. Tradycyjnie już obok rywalizacji sportowej spotkaniu prawników – sportowców towarzyszyła chęć niesienia pomocy podopiecznym Fundacji prokuratorów i Pracowników Prokuratury im Irany Babińskiej.

Prawnicy ponad podziałami zagrali tym razem dla dwuletniej Julii Wachstiel. Julia urodziła się jako skrajny wcześniak. Od dnia narodzin zmaga się z wieloma problemami w efekcie których ma orzeczoną niepełnosprawność.

Dla Juli zebrano w trakcie Spartakiady ponad 30 tysięcy złotych m.in. podczas aukcji. Zlicytowano wiele pamiątek sportowych – koszulkę Łukasza Piszczka Borusii Dortmund i piłkę z podpisami reprezentacji Polski ofiarowaną przez warszawska adwokat – Katarzynę Wysokińską. Dużym powodzeniem cieszyły się przedmioty podarowane przez Prokuratora Krajowego – pióro wieczne, kartusz i medal pamiątkowy „Zasłużony dla Prokuratury” oraz figurka „Karolinki”, która podarował Pan Marian Jagielski – Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się wartościowe albumy i kolekcje płyt, które otrzymaliśmy od Fundacji PKO Banku Polskiego.

Wszystkim prawnikom dobrej woli serdecznie dziękujemy!

 

Prezentujemy galerie zdjęć, uroczystej Gali na XXIX Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników w Opolu.