RELACJA Z PIERWSZEGO WYJŚCIA DO TEATRU W RAMACH CYKLU SPOTKAŃ „MECENAS KULTURY”

Dodano: Kategorie: ,

W dniu 14 listopada 2017r. Adwokaci i Aplikanci adwokaccy naszej Izby wzięli udział we wspólnym wyjściu do Teatru Ekostudio w Opolu. Było to pierwsze wydarzenie w ramach cyklu spotkań pt. „Mecenas kultury”.

Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl teatralny „Poświęcona przyjaźń” wg. J. Steinbecka „Myszy i Ludzie”. Sztuka została zaadaptowana i wyreżyserowana przez Pana Andrzeja Czernika – Dyrektora Teatru Ekostudio w Opolu.

„Teatr Ekostudio jako jedyny w Polsce przedstawi spektakl „Poświęcona przyjaźń” na podstawie opowiadania noblisty literackiego z 1962 roku – Johna Steinbecka „Myszy i ludzie”. Jest to piękna opowieść o bezwarunkowej przyjaźni, ludzkich marzeniach i tęsknotach. Wydawałoby się, że przyjaźń jest wieczna i niezastąpiona. Zatem czy przyjaźń może być poświęcona?” (źródło: http://www.teatrekostudio.art.pl/spektakle/57)

Inicjatywa została ciepło przyjęta przez członków Naszej Izby i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dwadzieścia pięć biletów zakupionych dla Członków Naszej Izby rozeszły się w przeciągu godziny. Zapraszamy do śledzenia informacji o kolejnych wydarzeniach w ramach cyklu „Mecenas Kultury”.

Do zobaczenia poza salą sądową.

Adw. Irena Malinowska