Reprezentacja Izby Adwokackiej w Opolu na 8. Maratonie Opolskim

Dodano: Kategorie: ,

W dniu 6 maja 2018 roku Opolska Izba Adwokacka ponownie świętowała jubileusz 65 lecia oraz stulecia odrodzonej adwokatury.

Tym razem przedstawiciele naszej Izby w licznym składzie wzięli udział w ogólnopolskiej imprezie sportowej o nazwie Maraton Opolski.

Adwokaci i aplikanci adwokaccy wzięli udział w zawodach na wszystkich dystansach oferowanych przez organizatora, startując zarówno w maratonie (adw.Kamil Będkowski), w półmaratonie (adw. Krzysztof Pokuszyński) oraz w biegu na 10 km (adw. Irena Malinowska, adw.Dariusz Mucha, adw. Roman Gładysz, apl.adw.Michał Nowak).

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że sztafeta Izba Adwokackiej w Opolu w składzie: Łukasz Wójcik, Sandra Bruk,Bartłomiej Stepek, Paweł Mehl zajęła trzynaste miejsce, tj. o dwa miejsca wyżej niż w roku ubiegłym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu wspaniałych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Izby w tak szczytny sposób.

Już dziś zapraszamy prawników – amatorów biegania oraz innych dyscyplin sportowych (a jest ich ponad 70) na  XXIX Ogólnopolską Spartakiadę Prawników organizowaną przez nasza Radę we wrześniu w Opolu.

 

Z poważaniem,
adwokat Magdalena Koczur- Miedziejko                
Członek ORA, Przewodnicząca Komisji Integracji Zawodów Zaufania Publicznego